Cake Bites Make and Bake FREE

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Detention Apps
Cake Bites Make and Bake FREE oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınız kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın tutkunu olacağı, hiç elinden bırakmak istemeyeceği ve çok eğlenceli zaman geçireceği harika bir oyuna sahip olma

Cake Bites Make and Bake FREE oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınız kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın tutkunu olacağı, hiç elinden bırakmak istemeyeceği ve çok eğlenceli zaman geçireceği harika bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Cake Bites Make and Bake FREE oyununda kızlarınız enfes pastalar yapacaklar. bu onlar için çok eğlenceli bir deneyim olacak. Harika bir mutfağa sahip olacak ve bu mutfakta çılgınlar gibi eğlenebilecek. Bu mutfakta hiç bir yasak yok, hiç bir tehlike yok, yani her şey serbest.

İlk olarak menüde bulunan pasta yapımı için gerekli olan un, süt, yağ, yumurta, şeker gibi tüm malzemeleri seçerek çırpma kabına koyacak ve mikser ile çırpacak, mükemmel bir pasta tabanı hamuru elde edecek. Bu hamuru kalıba dökecek ve fırına atarak pişirecek. Sonra da pişen pasta tabanını oyunun zengin menüsünde bulunan kremalar, meyveler ve pasta süsleme malzemelerini kullanarak süsleyecek ve mükemmel bir pasta tasarlayacak.

Cake Bites Make and Bake FREE indir